Beskidy Ultra - Trail®
Beskidy Ultra - Trail®

Piękna pogoda, która nam wyjątkowo tej jesieni dopisała - sprawiła, że mamy serię przepięknych zdjęć ustrzelonych okiem naszych Fotografów.

 

Autor: Michał Unolt - jak młody Szerpa objuczony aparatami, statywami i obiektywami wszelkiej maści - deptał po piętach Zawodnikom BUT260 pokonując z nimi mordercze trasy i towarzysząc im w niezwykłym wyzwaniu.

Dla rozrywki 'strzelał' Wam również fotki na krótszej trasie i aby dobrze wpisać się w otoczenie, podobno nawet ryczał nocami z jeleniami :)

Michał - Ty wiesz, jesteś the best! Bardzo Ci Dziękujemy!!

 

Autor: Julita Chudko-Szczerba - choć w odmiennym stanie..., podjęła wyzwanie :) Znacie już dobrze jej zdjęcia i jej spojrzenie na pająki, mgły i zbłocone buty. Nikt tak pięknie nie potrafi czaić się w krzakach jak Julita :)

Dziękując za poświęcenie, życzymy naszej Pani fotograf szczęśliwego rozwiązania i mamy nadzieję, że nowy członek rodziny pozwoli mamie dalej fotografować. Julita - dziękujemy!

 

Autor: JKR Ostrowski - na dwa tygodnie przed swoim wielkim wydarzeniem, zamiast planować przyjęcie dla weselnych gości, Państwo Ostrowscy walczyli dzielnie z Waszymi czasami, czipami i fotografowali wszystko i wszystkich. Mamy nadzieję, że dzięki nim każdy odnajdzie się na zdjęciu z Mety. Państwu Ostrowskim, świeżym Nowożeńcom, życzymy duożo miłości i bardzo dziękujemy za pełne oddanie na BUT-cie  

 

Autor: Pokojowy Patrol - Asia Kurzęcka szalała z aparatem i wokół niego wraz z całą swoją czerwoną ekipą :) Przedstawiac ich nie trzeba. Kto był z nami - ten wie :) Dziękujemy Kochani!

© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB