Beskidy Ultra - Trail®
Beskidy Ultra - Trail®
« Powrót
Pokojowy Patrol znowu z nami

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że podobnie jak w poprzednich latach, w tym roku również będzie nam towarzyszła czerwona ekipa Pokojowego Patrolu. Wiemy, że dadzą się z siebie wszystko by umilić Wam pobyt na Zawodach i zminimalizować trudy na szlakach. 

 

             

               

 

Pokojowy Patrol to Wolontariusze, którzy pomagają we wszystkich przedsięwzięciach organizowanych przez Fundację: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Każdy z nich przeszedł kilkudniowe szkolenie w Uniwersytecie WOŚP w Szadowie-Młyn.

W zakres szkolenia wchodzą m.in.: zajęcia z pierwszej pomocy (wg wytycznych American Heart Association), kurs członka służb informacyjnych na imprezach masowych oraz zajęcia survivalowe i integracyjne.

Dzięki nim członkowie Pokojowego Patrolu są profesjonalne przygotowaną i zgraną ekipą, znakomicie radzą sobie z zadaniami służb informacyjnych m.in na takich imprezach jak Festiwal Przystanek Woodstock czy na wielu innych wydarzeniach sportowych i artystycznych.

Wolontariusze WOŚP w organizacji BUT-a pomagają od pierwszej edycji. Podczas biegu będą pomagać uczestnikom oraz zabezpieczać punkty kontrolno – żywieniowe.

Pokojowy Patrol to wspaniała przygoda. Jeśli chcesz dołączyć do grona Patrolowców – zajrzyj na stronę: http://www.wosp.org.pl/ oraz na facebooka: www.facebook.com/pokojowypatrol.

NEWSLETTER

Zapisz się, a będziesz otrzymywać najnowsze informacje o nowych zawodach i wynikach oraz najnowsze aktualności
© Copyright 2015 TEAM 2008
All Rights Reserved.
Wykonanie serwisu: RevolWEB